VYHRAJ

Barum Bravuris 5HM
nebo 10.000 Kč

SOUTĚŽ

O co se hraje?

Barum Bravuris 5HM

V rámci soutěže si máte možnost zahrát o čtyři sady zcela nové generace pneumatik Barum Bravuris, konkrétně pak o aktuální verzi 5HM a nebo můžete vyhrát 10.000 Kč v případě, že již tyto pneumatiky máte zakoupeny.

Při vývoji těchto pneumatik jsme se zaměřili především na požadavek dlouhé životnosti a skvělých jízdních vlastností. Pneumatiky této generace vám tak zajistí nejen mimořádnou životnost, ale i nízký valivý odpor a celkově výkon, na který se můžete při svých cestách spolehnout.

O značce Barum

Barum coby značka skupiny Continental se dnes řadí mezi přední evropské lídry ve vývoji a výrobě pneumatik.

Příběh této tradiční české značky pneumatik se začal psát dávno předtím, než byla samotná značka registrována. Tradice výroby pneumatik ve Zlíně a okolí je velmi pestrá. První nákladní pláště zde nechal již v roce 1932 vylisovat známý průmyslník Tomáš Baťa. Velice rychle následovaly i osobní pláště a Baťova společnost dokázala v několika letech změnit poměry na československém trhu s pneumatikami.
Vzhledem k významu Baťových závodů se společnost Baťa stala po válce i prvním majitelem značky Barum. Baťovy závody ale byly záhy přejmenovány na Svit a gumárenská výroba byla následně vyčleněna do podniku Rudý říjen. Za socialismu se do výrobního programu postupně zavedly bezdušové a později také radiální pláště.
Ale zpět ke značce Barum, která byla registrována 22. dubna 1948. Za 71 let tyto pneumatiky na silnici pomohly nejednomu řidiči v těžkých chvílích. A miliony řidičů dovezly šťastně do cíle!
Dodnes je Barum oslavován pro svou kvalitu za příznivou cenu. Společnosti v tom pomohla především fúze s německým Continentalem v roce 1993. V roce 2002 došlo k prvnímu vývoji vysokorychlostní pneumatiky Barum Bravuris, o jejíž aktuální generaci 5HM máte nyní možnost soutěžit. Barum tak nejsou jen a pouze pneumatiky – je to pocit bezpečí, záruka kvality a neustálé inovace.

KILOMETROVÝ VÝKON

VÝKON ZA SUCHA

NÍZKÝ VALIVÝ ODPOR

Pravidla soutěže
Pro zařazení do slosování, prosím, postupujte následovně:
1
Odpovězte správně na zadanou soutěžní otázku.
2
Vyplňte své registrační údaje.
3
Potvrďte vaše seznámení se s podmínkami ochrany osobních údajů a pravidly soutěže . (vyžadováno).
4
Souhlaste se zpracováním osobních údajů pro marketingové účeny společnosti Barum (dobrovolné).
Výherci soutěže
Renata Karčmařová
Karel Laslofi
Ivo Doležal
Marek Holoubek

Dlouhá životnost.

Objevte radost z každého dalšího kilometru.
Barum Bravuris 5HM
BRAVURIS 5HM NA WEBU BARUM.CZ