Je čas přezout
na BARUM...
Vyhraj hodinky PRIM z unikátní edice Barum v hodnotě 10 000 Kč.
Soutěž probíhá od 24. 9. do 30. 11. 2018.
Každý týden losujeme 7 výherců hodinek v hodnotě 10 000 Kč.

Výherce

Kliknutím na jednotlivé termíny se vám zobrazí výherce. Losování se koná vždy v pondělí.

Výherci hodinek PRIM

Vilém Neškera (Praha)

Marcela Ryšavá (Rudná u Prahy)

Martin Havel (Teplice)

Oldřich Habersberg (Česká Lípa)

Jozef Servačik (Žatec)

Eva Turečková (Zlín)

Jaroslav Vajbar (Břeclav)

Jaroslav Vojtíšek (Šitbořice)

Výherci hodinek PRIM

Bohumír Vávra (Ostrava)

Matěj Švasta (Nechanice)

Petra Ritzková (Ostrava)

Jiří Grosman (Tuchlovice)

Michal Pravdík (Nedachlebice)

František Dufek (Český Brod)

Karel Schuch (Zlín)

Aleš Brázda (Ostrava)

Michal Novotný (Včelná)

Luboš Dlouhý (Městec Králové)

Výherci hodinek PRIM

Josef Zaňát (Hodonín)

Ondřej Rychlý (Chleby)

Tomáš Mahr (Karlovy Vary)

Denisa Babicz (Dolní Benešov)

Výherci hodinek PRIM

Martin Postupa (Dvůr Králové nad Labem)

Milada Šromová (Stonařov)

Ondřej Kurš (Srubec)

Michal Mazánek (Věšín)

Jaroslav Zetka (Nivnice)

Jaroslav Hřebík (Hostouň)

Roswitha Siedeková (Praha 6)

Výherci hodinek PRIM

Lucie Závadová (Nový Jičín)

Dagmar Mičundová (Staré Město pod Sněžníkem)

Karel Koukal (Stará Boleslav)

František Kovář (Písek)

Václav Görčöš (Ostrava)

Marek Ceyp (Brno)

Výherci hodinek PRIM

Tomáš Živný (Brno)

Iveta Niedermaierová (Sulejovice)

Petr Lužný (Brno)

Jiří Rebhán (Most - Velebudice)

René Irein (Zlín)

Karel Šnajdr (Rokycany)

Miloš Benetka (Rokycany)

Výherci hodinek PRIM

Zdeňka Šimonová (Praha 9)

Tomáš Kouřil (Horky nad Jizerou)

Ladislav Kresl (Kájov)

František Vochozka (Třeboň-Břilice)

Markéta Hušková (Prachatice)

Milan Vaníček (Hostouň)

Miloš Polívka (Loket nad Ohří)

František Csáno (Uhlířské Janovice)

Výherci hodinek PRIM

Vítězslav Olšan (Horní Jirčany)

Jiří Šmejkal (Tymákov)

Markéta Burová (Petřvald)

Vladimír Dlouhý (Lovosice)

Jan Justich (Mirovice)

Roman Tyrala (Dolní Lhota)

Werner Veselý (Poděbrady)

Výherci hodinek PRIM

Josef Švarc (Pustějov)

Radek Vích (Železnice)

Jiří Nevřela (Kobeřice)

Jan Horní (Přezletice)

Richard Háněl (Dalovice)

Martina Malá (Dobřany)

Ladislav Čmel (Smržice)

Výherci hodinek PRIM

Dušan Strzondala (Rychvald)

František Frélich (Plumlov)

Hana Nevřelová (Kravaře)

Jiří Hájek (Brno)

Karel Moldrzyk (Praha 5)

Pavel Raška (Silůvky)